Про нас

Наша місія

Благодійний фонд "Скарби Нації" було засновано в 2014 році з ініціативи молодих людей, які прагнуть зробити свій благодійний внесок у розвиток дітей та України в цілому. Адже діти це наше майбутнє, це ті, хто ближчим часом буде будувати нашу державу, творити історію.

Не зважаючи на те, що ми живемо у XXI столітті, не кожна дитина має повний доступ до навчальних ресурсів, не кожна сім’я зможе собі дозволити оплатити додаткові секції та гуртки для своїх дітей, деякі регіони України розвинені та профінансовані більше, а інші менше.

Практика показує, якщо підростаюче покоління не зайняти чимось корисним, чимось, що сприятиме розвитку їхніх знань, вмінь і талантів, то воно (покоління) шукає альтернативних занять, які не завжди є правильними та корисними, як для них так і для суспільства. Саме тому благодійний фонд "Скарби Нації" починає свою діяльність.

Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо виховати розумних, талановитих дітей, показати їм правильний напрямок і допомогти у досягненні поставлених цілей, зможемо збудувати сильну і справді незалежну Україну. Віримо, що обрали правильний напрямок діяльності, адже наші діти і є цими справжніми скарбами нації. Якщо і Ви бажаєте приєднатися до цієї справи, переходьте за цим посиланням.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Основні напрямки діяльності
Талановита молодь

Талановита молодь

Талановиті діти - успіх нації. Для того, щоб змінюватися і розвиватися, Україні потрібно якомога більше інтелектуально розвиненої, талановитої молоді.

Дитячі будинки

Дитячі будинки

Не кожному пощастило отримати сім’ю, затишний будинок, домашнього улюбленця. Діти у дитячих будинках надіються на допомогу небайдужих до них людей.

Забезпечення шкіл

Забезпечення шкіл

Основна ціль програми зробити уроки та навчання взагалі цікавішими шляхом забезпечення шкіл необхідним і додатковим обладнанням. 

Курс на здоров’я

Курс на здоров’я

Фізичне здоров'я - це запорука здорової моральності, саме тому ми націлені на популяризацію ведення та формування здорового способу життя серед молоді.

Розвиток регіонів

Розвиток регіонів

Україна - це наша держава і саме нам потрібно її будувати. Тільки якщо кожен зробить свій внесок в її розвиток, саме тоді ми всі будемо жити в благополуччі.

Допомога сім'ям

Допомога сім'ям

Малозабезпечені сім’ї, на жаль, поширене явище сьогодення. Діти в таких сім’ях потребують допомоги в одязі, взутті, харчах, навчальних засобах.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect