Свято Миколая у "Рідному Домі"

День Святого Миколая - найбільш очікуване свято в році серед дітей. Рік-у-рік малеча з нетерпінням чекає того щасливого ранку, коли просинаєшся і бачиш перед собою яскраві, немов чарівні, подарунки.

Проте, окрім дітей, свято Миколая є важливим і для дорослих, адже в цей день ми проявляємо любов та милосердя до своїх ближніх, не чекаючи нічого взамін. Саме тому наш Благодійний Фонд 19го грудня відвідає дитячий будинок "Рідний Дім", що знаходиться у с. Корналовичі поблизу Самбора. В цьому "Домі" проживає 38 дітей, віком від 3 до 16 років, які так само чекають на подарунки від Миколая (солодощі, іграшки, настільні ігри, олівці, фломастери, розмальовки і т.д.). Також ми поцікавилися потребами мешканців будинку і найбільш необхідною є білизна.

Ми звертаємося до кожного, хто має можливість і бажання, з проханням підтримати нас та допомогти зробити свято для дітвори. Якщо б ви хотіли долучитися до цієї справи, дізнайтеся як можна це зробити перейшовши по вкладці "Як допомогти", або звертайтесь до нас за контактами, вказаними на сайті.

 

donate ua

Новини

Миколай 2019

Свято Миколая - мабуть найбільш очікуване свято серед дітей. Його…

Поїздка в дит. будинок Благодать

Друзі, завдяки вашій допомозі, сьогодні ми мали можливість допомогти діткам…

Миколай 2018

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"