Свято Миколая у "Рідному Домі"

День Святого Миколая - найбільш очікуване свято в році серед дітей. Рік-у-рік малеча з нетерпінням чекає того щасливого ранку, коли просинаєшся і бачиш перед собою яскраві, немов чарівні, подарунки.

Проте, окрім дітей, свято Миколая є важливим і для дорослих, адже в цей день ми проявляємо любов та милосердя до своїх ближніх, не чекаючи нічого взамін. Саме тому наш Благодійний Фонд 19го грудня відвідає дитячий будинок "Рідний Дім", що знаходиться у с. Корналовичі поблизу Самбора. В цьому "Домі" проживає 38 дітей, віком від 3 до 16 років, які так само чекають на подарунки від Миколая (солодощі, іграшки, настільні ігри, олівці, фломастери, розмальовки і т.д.). Також ми поцікавилися потребами мешканців будинку і найбільш необхідною є білизна.

Ми звертаємося до кожного, хто має можливість і бажання, з проханням підтримати нас та допомогти зробити свято для дітвори. Якщо б ви хотіли долучитися до цієї справи, дізнайтеся як можна це зробити перейшовши по вкладці "Як допомогти", або звертайтесь до нас за контактами, вказаними на сайті.

 

donate ua

Новини

Поїздка в дит. будинок Благодать

Друзі, завдяки вашій допомозі, сьогодні ми мали можливість допомогти діткам…

Миколай 2019

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну…

Допомагаймо один одному!

15 травня наш Фонд відвідав с.Олексичі, а 15 червня з’їздив…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"