Свято Миколая у "Рідному Домі"

День Святого Миколая - найбільш очікуване свято в році серед дітей. Рік-у-рік малеча з нетерпінням чекає того щасливого ранку, коли просинаєшся і бачиш перед собою яскраві, немов чарівні, подарунки.

Проте, окрім дітей, свято Миколая є важливим і для дорослих, адже в цей день ми проявляємо любов та милосердя до своїх ближніх, не чекаючи нічого взамін. Саме тому наш Благодійний Фонд 19го грудня відвідає дитячий будинок "Рідний Дім", що знаходиться у с. Корналовичі поблизу Самбора. В цьому "Домі" проживає 38 дітей, віком від 3 до 16 років, які так само чекають на подарунки від Миколая (солодощі, іграшки, настільні ігри, олівці, фломастери, розмальовки і т.д.). Також ми поцікавилися потребами мешканців будинку і найбільш необхідною є білизна.

Ми звертаємося до кожного, хто має можливість і бажання, з проханням підтримати нас та допомогти зробити свято для дітвори. Якщо б ви хотіли долучитися до цієї справи, дізнайтеся як можна це зробити перейшовши по вкладці "Як допомогти", або звертайтесь до нас за контактами, вказаними на сайті.

 

donate ua

Новини

Допомагаймо один одному!

15 травня наш Фонд відвідав с.Олексичі, а 15 червня з’їздив…

Поїздка у Журавно

У вівторок, 23 січня 2018 року, відбулась друга поїздка нашого…

Святий Миколай приносить щастя дітям!

Ось і завершилось цьогорічне свято Миколая. Команда нашого благодійного фонду…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"