Новини

Візит до благодійного фонду "Карітас" у Коломиї

04.12.2015 БФ "Скарби Нації" прибув з візитом до Коломиї (Івано-Франківська обл.), де разом із благодійним фондом "Карітас" провів для дітей майстер-клас з авіамоделювання.

Богдан Кадушкевич, який був чемпіоном України з авіамоделювання, провів ще одне заняття для дітей, але цього разу у місті Коломия. Кожен маленький слухач дізнався багато цікавого про літаки та авіамоделювання, спробував управляти радіокерованою моделлю літака за допомогою симулятора і це ще не все. Під час майстер-класу всі діти зробити для себе літаючі моделі із спеціальних пінопластових заготовок, які пізніше запускали на Коломийському аеродромі. Там наш гість Богдан продемонстрував модель радіокерованого літака власного виробництва та свої здібності у його керуванні.

Загалом вийшло дуже цікаве заняття. Діти отримали масу задоволення та модель літачка власної збірки. Наш Благодійний Фонд й надалі буде проводити такі заняття та залучати до них ще більше молоді адже розумні та розвинуті діти - це майбутнє нашої країни.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect