Новини

Відвідини дитячого протитуберкульозного санаторію у смт. Журавно

22 лютого, як і планувалося, Благодійний Фонд "Скарби Нації" відвідав дітей з обласного дитячого протитуберкульозного санаторію у смт. Журавно. Ця поїздка стала б не можливою, якби не допомога простих небайдужих людей, які в час нестабільності у державі, зробили свої благодійні внески речами та грішми для дітей.

Ми зібрали багато речей таких, як одяг, взуття, іграшки, книжки та журнали, канцтовари, а дещо закупили окремо (солодощі, шкарпетки, засоби гігієни). Велика кількість одягу, взуття та іграшок були для дітей до 4х років, тому ми пересортували все зібране та відвезли у Журавно тільки ті речі,які підходять для дітей віком від 4х до 15ти років. Всі інші речі, які залишилися, будуть передані в будинок (будинки) для малюків найближчим часом.

Поїздка в Протитуберкульозний Санаторій була захоплюючою. Знайомство з дітьми, цікаві історії, майстер клас, гра у волейбол та дитячі посмішки, які оточували нас, – подарували незабутніх вражень. Також, частування дітей солодощами, принесло велику кількість задоволення та щирі слова подяки. Після такого теплого прийому дітьми нам зовсім не хотілося повертатися додому, але ми були стомлені і переповнені емоціями. Дарувати дітям радість, ласку та любов, це надзвичайно приємно. Ми зробили те, що хотіли і не збираємося зупинятися на досягненому.

Тому хочемо подякувати від себе та від імені дітей тим, хто долучився до цієї благої справи. Ми надіємося, що разом з вами зможемо зробити ще більше добрих справ у майбутньому.

Ця поїздка відбулася завдяки цим людям:

  • Олександр Поліщук - іграшки;
  • Марія Петрикевич - одяг;
  • Катерина Довгун та сім’я - одяг та 200грн;
  • Анастасія Кафлюк - взуття, одяг, стрічки, нитки та тканини для розваг, канцтовари;
  • Наталя Стембальська - канцтовари;
  • Олександра Горан - дитячі книжки, журнали, взуття, 50 грн;
  • п. Соломія - одяг, взуття, 100 грн;
  • Олена Балтро - іграшки;
  • Юлія Дадашева - одяг, іграшки.

Фотозвіт:

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect