Новини

Свято Миколая наближається

Друзі, скоро одне з найулюбленіших свят як дітей, так і дорослих – Святого Миколая. Всі ми очікуємо отримати цікаві та смачні подарунки від рідних людей. І ми будемо дарувати багато хорошого тим, кого любимо і цінуємо. Серед цих святкових клопотів не забуваємо про маленьких сиріт, а просто зробимо свято для дитячих сердець!

Цього року з нагоди Святого Миколая команда нашого Фонду разом з Волонтерами 14.12.16 відвідає дитячий будинок у місті Жовква. У будинку знаходиться 130 дітей, які з нетерпінням чекають на солодощі, подарунки і цікаві веселі забави. Приємно сказати, що наші Благодійники, ще до початку офіційної акції, уже за власною ініціативою пожертвували стільки чудових дитячих речей. Безмежно дякуємо свідомим активним людям. Оскільки дітей в будинку дуже багато, нам потрібні ще море солодощів) та іграшок(не м’яких). Будь ласка, допоможіть і Ви! Так хочеться подарувати дітям незабутнє солодке радісне яскраве свято! Це можемо зробити тільки завдяки Вашій турботі!

Щоб пожертвувати іграшки/солодощі телефонуйте +38 (050) 162 8722, +38 (067) 310 7274

Щоб підтримати акцію фінансово перейдіть за посиланням на наш сайт: http://skarby-natsii.com/yak-dopomohty

Діти чекають на свого Миколая! Допоможемо разом!

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect