Новини

Святий Миколай приносить щастя дітям!

Ось і завершилось цьогорічне свято Миколая. Команда нашого благодійного фонду спільно з ДРЦ "Дивокрай" відвідали КЗ ЛОР "Жовківський НРЦ І-ІІІ ступенів "Злагода". Діти отримали апетитні смаколики, цікаві подарунки і незабутнє яскраве свято.

Завдяки турботі наших благодійників і наполегливій праці команди Фонду та Волонтерів, з нагоди Святого Миколая, фонд «Скарби Нації» відвідав Жовківський навчально-реабілітаційний центр "Злагода". Дітям передали багато солодощів та приємних подарунків. Але справжнім сюрпризом став виступ аніматора Христини, що цілковито захопив увагу і підкорив дитячі серця! Спочатку збентежені дитячі обличчя, вони ще не бачили такого персонажу, уже через декілька хвилин засяяли радістю і щастям, адже Христинка приготувала цікаві ігри, конкурси, кумедні виступи і оригінальні заохочувальні подарунки. Діти з великим ентузіазмом брали участь в забавах, раділи здобутим подарункам та щиро підтримували один одного. Атмосфера свята панувала навкруги. Щиро сподіваємось, що діти надовго запам’ятають цю подію і радісні емоції ще довго житимуть в їхніх спогадах.

Безмежно дякуємо нашим Благодійникам та Волонтерам за можливість організувати день щастя для діток. Віримо, що таких акцій буде ще багато. Адже ми Допоможемо Разом!

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect