Новини

Солодкий майстер клас - Капкейк

Друзі,

23-24 травня наш благодійний фонд, за сприяння дитячого розважального центру "Дивокрай", провів майстер класи для дітей з випікання та прикрашання капкейків. Метою цих майстер класів був благодійний збір коштів, які будуть витрачені на поїздку у Самбірську школу-інтернат.

Ми висловлюємо подяку кондитеру Марті Борис, яка навчила дітей усіх тонкощів прикрашання капкейків, яка показала на практиці, як користуватись правильно кремом та іншими секретними засобами кондитерів. Загалом наш майстер-клас відвідало 15 дітей, які отримали масу задоволення прикрашаючи свої кексики. Кожен з них мав можливість проявити творчість та скуштувати плід своєї праці. 

Окремо хочемо подякувати Христині Кадушкевич, яка організувала таку гарну подію. Ми сподіваємося, що в майбутньому такого роду заходів буде більше і вони даруватимуть дітям радість і знання.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect