Новини

Привітаймо дітей разом!

Шановні друзі!

Ось наближаються Великодні свята і наш Фонд збирається відвідати 18го квітня Підгірцівську спеціальну ЗОШ-інтернат, щоб привітати дітей та подарувати їм трішки турботи.

Комунальний Заклад "Підгірцівська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів" виховує понад 200 дітей віком від 6 до 18 років. Зі слів вихователів ми склали список необхідних речей і просимо кожного небайдужого долучитися до цієї справи. Цей список включає:

   1. Взуття (для дівчат та хлопців віком 6-18 років);

   2. Спортивний інвентар (м’ячі, ракетки для тенісу і бадмінтону, скакалки, тощо);

   3. Настільні ігри (шашки, шахи, монополія та інші);

   4. Музичні програвачі (портативні та/або настільні);

   5. Комп’ютери та/або комплектуючі до ПК, такі як монітори, клавіатури, миші, системні блоки та їх частини (материнські плати, процесори, кулери, оперативна пам’ять, жорсткі диски, блоки живлення, відео-карти). Ми з окремих частин складемо комп’ютер та передамо його дітям для навчання;

   6. Солодощі.

Якщо у вас є речі з цього списку і ви ними не користуєтеся, то будемо дуже вдячні за їх пожертву для дітей. Якщо таких речей немає, але бажаєте допомогти, то надсилайте кошти на рахунок фонду і ми придбаємо все необхідне. Про те, як надіслати кошти ви можете дізнатися тут.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect