Новини

Поїздка в дитячий будинок міста Борислав

17 жовтня члени та волонтери нашого фонду побували із благодійним візитом у дитячому будинку «Оріана», що знаходиться в м. Бориславі. Вручили дітям подарунки, провели майстер-клас, а також почастували смачною домашньою випічкою і просто весело погомоніли!

Директор та працівники будинку радо зустріли своїх візитерів, нам провели екскурсію, розказали історію закладу, і, звичайно ж, познайомили з дітьми. Спочатку вони боязно на нас дивились сидячи мовчки, але після вступного слова Голови Фонду та короткого представлення волонтерів, набрались сміливості та трошки розповіли про себе – скільки їм років, чим захоплюються. Тут неможливо не відзначити, що в дітей широке коло інтересів – це і малювання, і акробатика, і музика. Хлопці з радістю та гордістю продемонстрували нам свої навики – бачили ми і сальто, і ходьбу на руках…

Після такого уже веселого вступу усі з радістю сіли до роботи над цікавим завданням. Волонтери провели майстер-клас по виготовленню підставок для фото. Навчили як гарно прикрасити свою основу нитками, стрічками, квітами і ракушками. Наші юні друзі з великою увагою слухали настанови і старанно їх виконували. Та в цей час не забували допомагати один одному, розказувати нам більше про себе. Дуже було радо слухати, що діти мають світлі мрії, але сумно було чути історії їх дитинства… Але, як кажуть, немає лиха без добра. Ми не можемо змінити цей жахливий досвід в їхньому житті, але ми можемо допомогти їм відчути себе потрібними членами суспільства, віддати їм свою увагу і теплоту та подарувати незабутні теплі емоції. Саме так і зробили! При частуванні солодощами радості дітей не було меж, а особливо їм сподобались кекси, що спекли для нашої поїздки п. Олена з друзями, за що ми, і діти, дуже їм Вдячні.

Уже ситими до схочу діти з радістю розглядали свої подарунки. Серед них одяг, канцтовари, іграшки, книги, тощо. Також презентували набори відповідно до захоплень – хто любить малювати, той одержав альбом, фарби, пензлики і фломастери.

Дитяча радість в очах стала новим доказом того, що ми робимо все правильно і недарма. Благодійний Фонд «Скарби Нації» буде продовжувати організацію таких заходів, щоб зігріти любов’ю дитячі серця.

Дякуємо усім!

Допоможемо дітям разом!!!

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect