Новини

Поїздка у Журавно

У вівторок, 23 січня 2018 року, відбулась друга поїздка нашого Фонду у Дитячий протитуберкульозний санаторій у смт. Журавно, Жидачівського району, Львівської області. Дітям передано солодощі, одяг, іграшки та безліч позитивних емоцій!

Комплекс санаторію вражає з першого погляду. На території є старовинний палац та парк, посеред якого росте рідкісний за своїми розмірами дуб, вік якого становить близько 400 років. У санаторії проживає та навчається близько 100 дітей з різних міст та областей України. Атмосфера дружби та братерської любові панує навколо.
Описати, наскільки діти були раді нас бачити, словами неможливо. У їхніх очах ми бачили вдячність за увагу і кожен подарунок, який вони отримали завдяки вам, любі Благодійники!
Дітям вручили багато солодощів та приємних і потрібних подарунків, зокрема взуття, рукавички, верхній одяг, футбольні форми та засоби для гігієни.
Висловлюємо щиру подяку нашим Благодійникам (Ірина Ісай, Оксана Николайчук, Поліна Окопна, п. Оксана (Франція), п. Аня (м.Стрий), п. Микола (м.Стрий) та інші) за можливість організувати день щастя для дітей. Віримо, що таких поїздок буде ще багато і надіємося, що ви підтримаєте та долучитеся до них.
Допоможемо Разом!

Більше фото у Фейсбуці

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect