Новини

Поїздка у Підгірцівську Школу-Інтернат 18.04.15

У суботу, 18 квітня Благодійний Фонд «Скарби Нації» відвідав КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.", що розташована в Стрийському районі Львівської області. Навчально-виховний заклад функціонує з метою соціальної допомоги та реабілітації дітей із вадами зору, а також з вадами у фізичному та розумовому розвитку.

Педагогічний колектив на чолі з директором Сенько Ярославом Петровичем дуже тепло зустрів своїх гостей. Нам провели екскурсію школою, а також організували зустріч з вихованцями, де ми мали можливість поспілкуватись з дітьми, дізнатись про їхні потреби та коло інтересів. Приємно відзначити, що усі діти дуже чемні, але при цьому по-дитячому жваві. Незважаючи на важку долю, вони мають свої захоплення, яким приділяють багато вільного від навчання часу. Наш Благодійний Фонд передав для дітей речі та солодощі, що були зібрані в результаті благодійної Акції. В основному, серед речей товари спортивного спрямування (футбольні, волейбольний, баскетбольний та інші м'ячі, тенісні та бадмінтонні ракетки, резинки, скакалки, боксерська груша, фрізбі і т.п.), розвиваючі настільні ігри та пазли.

Дуже хочемо розповісти чудову історію, частиною якої ми стали. Дорогою до школи, в місті Стрий, до нас приєдналась пані Світлана, яка не тільки дуже пильно слідкувала за перебігом нашої Акції, але й всіляко допомагала її реалізації і при цьому з нетерпінням чекала дня візиту до школи-інтернату, оскільки в неї живе там маленький друг. Через хворобу синочка пані Світлана лежала в лікарняній палаті разом із одним із вихованців Підгірцівської школи. За час лікування хлопчик здружився з родиною і дуже чекав нової зустрічі, яка відбулась вчора.

Наш Фонд щиро дякує усім, хто долучився та посприяв нашій акції, а саме:
- працівникам заводу Леоні (м.Стрий), зокрема працівникам відділу складського господарства (LAWI), відділу бухгалтерії (FIBU), відділу інформаційних технологій (ІМ), відділу персоналу (РА) та відділу контролінгу;
- п. Мар'яні;
- Ільницькій Світлані;
- Жук Христині.
Окрему подяку хочемо висловити Роману Мельнику, який організував збір коштів та долучився до поїздки.
Завдяки цим людям і відбулась наша поїздка. Нам дуже приємно бачити, що навіть у такий тяжкий для країни час є люди, які готові допомагати ближнім.

Фотозвіт поїздки

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect