Новини

Поїздка у Обласний Дитячий Протитуберкульозний Санаторій смт. Журавно

Ми звичайні українці, які в певний момент зрозуміли, просто жити, щоб тебе не зачепило чуже горе, не реально.

В тяжкі часи для нашої країни, коли ллється кров, гинуть люди, панує безчинство і безвладдя, потрібно задуматися над тим, з якими емоціями наше покоління переживе цей період. Чи буде це уроком згуртування, небайдужості, стійкості, чи можливо стане кінцем української нації, сімейних традицій, людяності.

Наш фонд має намір прикрасити життя тих дітей,які в повній мірі не отримали любові,тепла,уваги від своєї родини. Те, що для нас звичайні речі, для них, свято. Ми б хотіли, щоб життя дітей в сиротинцях, які ми будемо відвідувати, було насиченим культурними подіями, майстеркласами, концертами, спілкуванням з цікавими людьми. Ми всі разом, можемо розфарбувати буденне життя дітей сиріт яскравими кольорами, додати креативності та чогось нового навчити жити у цьому світі.

Саме тому 22 лютого ми вирушаємо у комунальний заклад Обласний Дитячий Протитуберкульозний Санаторій смт. Журавно, щоб подарувати дітям трішки любові. Для цього нам потрібно зібрати наступні речі:

1. Солодощі, адже дітям їх дуже бракує і приносить величезне щастя;
2. Носочки та взуття (для дітей віком 6-14 років), оскільки діти босими бігають по холодній підлозі;
3. Засоби гігієни для дівчаток;
4. Іграшки;
5. Стрічки (0,5 см, сині та жовті);
6. Навушники для слухання радіо та музики;
7. Канцтовари.

Якщо у Вас є такі речі і ви ними не користуєтеся і хотіли б передати їх дітям пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звертайтеся за контактами, вказаними на сайті. Як ще допомогти дізнайтеся тут.

Пам’ятайте, що кожен Ваш маленький вклад принесе велике щастя дітям!

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect