Новини

Поїздка у "Берегиню"

01.06.15 благодійний фонд "Скарби Нації" відвідав Самбірську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів "Берегиня".

Як і планувалося, на день захисту дітей ми провідали вихованців школи-інтернат "Берегиня", щоб подарувати їм трішки уваги. Діти та їх вихователі зустріли нас дуже тепло, показали свою школу, розказали про життя у ній та за її межами. Ми дізналися їх маленькі історії, їхні мрії та плани на майбутнє. Діти також з цікавістю розпитували про наше життя та сферу діяльності, а також просили порад на майбутнє.

Дякуючи нашим благодійникам, ми змогли зібрати майже все необхідне із списку потреб, зокрема взуття, одяг та солодощі. Судячи по дитячих емоціях, усі залишись задоволеними.

Ми хочемо виразити подяку всім, хто долучився до цієї благодійної події, а саме:

1) Кадушкевич Христині та Борис Марті, які провели майстер-класи "Капкейк" для дітей та зібрали 900 грн.;

2) Мельнику Роману та працівникам заводу Леоні, які пожертвували 750 грн., одяг та взуття;

3) Мельник Лілі за взуття та одяг;

4) Кокотко Надії Володимирівній за взуття.

На всі зібрані кошти ми придбали взуття та солодощі. Окремо хочемо подякувати приватному підприємцю Войтюку Володимиру Степановичу, який надав велику знижку на придбання взуття.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect