Новини

Початок діяльності Благодійного Фонду "Скарби Нації"

Не зважаючи на труднощі, які виникали на шляху, Благодійний Фонд "Скарби Нації" розпочинає свою діяльність на території Львівської області.

В цей не легкий для України час ми б хотіли сконцентрувати свою увагу та сили на розвитку дітей та молоді, адже саме їм ближчим часом будувати майбутнє нашої держави. Від нас з вами, у великій мірі, залежить чи стануть вони розумним, освіченим, повним ідей громадянським суспільством, чи несвідомою масою людей без цілі у житті. Низький рівень заохочення молоді до навчання у поєднанні з неплатоспроможністю батьків приводять до поступової деградації населення. Для того, щоб не допустити цієї культурної катастрофи наш Фонд і був заснований. Ми віримо, що знайдуться люди, які підтримають нашу ініціативу, які зможуть допомогти у розвитку цієї важливої справи. 

Якщо і Ви підтримуєте нашу ідею, або ж маєте нові чи хотіли б якось допомогти, будемо дуже Вам вдячні. Кожен маленький  Ваш внесок (як матеріальний, так і не матеріальний) у наш Фонд та й в благодійність взагалі - це великий вклад у розвиток розумної та свідомої нації.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect