Новини

Підписання договору про реалізацію проєкту TourTurka: Досліджуй. Надихався.

Сьогодні, 24 вересня ми урочисто підписали договір з Львівською обласною державною адміністрацією (розпорядником коштів), Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” (організатором конкурсу), як  переможці Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку”.

Завдяки Програмі, Турківщина отримає новий туристичний маршрут, який охопить весь район, та сприятиме підвищенню туристичної привабливості регіону. 

Нагадаємо, що проєкт “Карпатська мережа регіонального розвитку” бюджетом 50 млн грн спільно реалізується Міністерством розвитку громад та територій України, Львівською, Івано-Франківською, Закарпатською і Чернівецькою обласними державними адміністраціями і Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect