Новини

Нагородження переможців олімпіади з економіки

10 березня 2015року у науково-методичному центрі м.Львів відбулося нагородження переможців міської олімпіади з економіки серед учнів 9го, 10го і 11го класів.

Благодійний Фонд «Скарби Нації» та Львівська Академія Бізнесу виступили партнерами в організації вручення подарунків для переможців олімпіади. Майбутні спеціалісти одержали тематичну літературу та сертифікати, які були надані Львівською Академією Бізнесу і дають право на безкоштовний курс навчання.

Маючи подарунковий сертифікат, усі п’ять переможців зможуть вибрати найбільш цікавий для них курс навчання і пройти його абсолютно безкоштовно. Завдяки своїй старанності та наполегливості, молоді ерудити одержать допомогу спеціалістів Академії в оцінці здібностей та виборі майбутнього професійного шляху.  Львівська Академія Бізнесу – це об’єднання талановитих ентузіастів, які спрямовують свою діяльність та творчий потенціал на допомогу у формуванні якісно нової культури бізнес–відносин. Учасники Академії вирішили посприяти талановитій та розумній молоді, за що ми висловлюємо їм щиру подяку.

Наш Фонд вітає переможців! Ми будемо й надалі організовувати подібні заходи і всебічно сприяти розвитку молодого покоління. Нашою основною метою є допомога молодим людям у самореалізації. Ми завжди повинні пам’ятати, що тільки допомагаючи розвиватись юним талантам ми можемо розраховувати на успішне майбутнє.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect