Новини

Маленька допомога українській армії

У цей нелегкий для країни час боротьби з агресором, українська армія мужньо боронить свою державу та її мешканців. У ці темні дні дуже важливо, щоб кожен солдат пам'ятав, заради чого він прийшов на службу в армію і українська символіка день у день нагадує їм про це, а жовто-блакитний стяг, який розвівається на вітрі, надихає сотні бійців на нові звершення.

Нещодавно до нас звернулося командування Третього Спеціального Відділу ВСП, що знаходиться у Львові на вул. Городоцькій, з проханням допомогти закупити українську символіку, а саме прапори з гербами. Наш Фонд з радістю відгукнувся на прохання і 10 вересня, на День Частини, члени Фонду передали їм чотири прапори та портрет президента України під час  урочистої церемонії на плацу військової частини.

До слова, «Скарби Нації» уже не вперше співпрацюють з військовослужбовцями цього відділу. Навесні 21.03.15 було організовано передачу дитячих творчих робіт та солодощів воїнам в АТО.

Колектив Фонду щиро дякує нашим Героям за їхню службу!

 

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect