Новини

Дитячий клуб "Бурундучків" відкрито!

1-го листопада розпочав свою діяльність клуб дитячого дозвілля "Спілка Бурундучків", який організований силами членів та волонтерів нашого Фонду. Робота клубу носить навчально-розважальний характер і спрямована на сприяння всебічному розвитку дітей. Клуб відвідують діти віком від 9 до 11 років. Участь у клубі є абсолютно безкоштовною.

 

Перше недільне зібрання принесло море позитивних емоцій усім присутнім. Комфортно вмостившись, діти із захопленням слухали про клуб і щиро раділи, коли нарешті одержали правила для Бурундучка, які були оформлені в цікавій гумористичній формі. Так як нашою метою є не лише зробити засідання пізнавальними, але й особливо цікавими для самих дітей, то дітки мали можливість розказати нам про свої очікування від клубу, чого вони б хотіли навчитись, чим займатись. У наших планах на майбутнє тепер є свято фокусів, проведення тижня безпеки, створення мультфільму. Після смачних частувань солодким і отаких теплих бесід за чаєм ми провели незвичайну гру на асоціації. «Уява» - це гра, що стимулює діяльність правої частини головного мозку, тим самим сприяючи розвитку, як можна зрозуміти із назви, уяви та абстрактного мислення і допомагає розкривати творчий потенціал юного розуму. За таким цікавим заняттям час пролетів непомітно, але дуже плідно. Діти захоплено включились в гру, що принесла їм незабутні емоції, веселе спілкування та нових друзів.

Усі ми з нетерпінням чекаємо на наступне засідання нашого клубу! Адже у нас буде неймовірне і загадкове дійство – Свято Фокусів!!!

 

 

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect