Новини

Допомога малозабезпеченим стрийським родинам

31 березня 2015 року у м. Стрий відбулася благодійна акція, в рамках якої потребуючі сім’ї та сім’ї переселенців із зони АТО отримали матеріальну допомогу.

БФ "Скарби Нації" за сприяння Стрийського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Центру розвитку "Теплі Долоні" та Громадської організації "Правда. Віра. Перемога." надав матеріальну допомогу малозабезпеченим сім’ям м.Стрий та сім’ям переселенців із зони АТО з дітьми від народження і до 3х років. Серед речей були зібрані нами раніше одяг для немовлят, взуття та іграшки. Дякуючи вищезгаданим організаціям, які люб'язно надали нам приміщення та запросили людей, ми спільно з вами змогли зробити ще одну добру справу.

Ми й надалі будемо збирати речі та передавати їх тим, хто перебуває у скрутному матеріальному становищі. Тож, якщо ви маєте можливість та бажання допомагати, долучайтеся до нас. Разом ми можемо зробити більше!

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect