Святий Миколай приносить щастя дітям!

Ось і завершилось цьогорічне свято Миколая. Команда нашого благодійного фонду спільно з ДРЦ "Дивокрай" відвідали КЗ ЛОР "Жовківський НРЦ І-ІІІ ступенів "Злагода". Діти отримали апетитні смаколики, цікаві подарунки і незабутнє яскраве свято.

Завдяки турботі наших благодійників і наполегливій праці команди Фонду та Волонтерів, з нагоди Святого Миколая, фонд «Скарби Нації» відвідав Жовківський навчально-реабілітаційний центр "Злагода". Дітям передали багато солодощів та приємних подарунків. Але справжнім сюрпризом став виступ аніматора Христини, що цілковито захопив увагу і підкорив дитячі серця! Спочатку збентежені дитячі обличчя, вони ще не бачили такого персонажу, уже через декілька хвилин засяяли радістю і щастям, адже Христинка приготувала цікаві ігри, конкурси, кумедні виступи і оригінальні заохочувальні подарунки. Діти з великим ентузіазмом брали участь в забавах, раділи здобутим подарункам та щиро підтримували один одного. Атмосфера свята панувала навкруги. Щиро сподіваємось, що діти надовго запам’ятають цю подію і радісні емоції ще довго житимуть в їхніх спогадах.

Безмежно дякуємо нашим Благодійникам та Волонтерам за можливість організувати день щастя для діток. Віримо, що таких акцій буде ще багато. Адже ми Допоможемо Разом!

donate ua

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"