Новини

21.02.15 відбудеться Державна олімпіада з економіки

21 лютого 2015 року у м. Львів буде проводитися державна міська олімпіада з економіки, переможець якої отримає сертифікат на проходження практичного навчання у Львівській Академії Бізнесу.

Останнім часом дуже зменшилась кількість дітей, які бажають прийняти участь в олімпіадах. Причиною цьому є той фактор, що вони не достатньо вмотивовані. Є багато розумних учнів, які б могли показати високі результати на олімпіаді, але не хочуть приймати в ній участь, бо отримати тільки грамоту за переможне місце їм не цікаво. Якщо дітям сказати, що вони отримають цінний приз за перемогу, то кількість учасників зростатиме.

Благодійний Фонд "Скарби Нації" спільно з Львівською Академією Бізнесу, яка виступає основним благодійником, подарують переможцю міської олімпіади з економіки сертифікат на безкоштовний курс навчання у Академії Бізнесу. Цей курс стане унікальною можливістю отримати цінні практичні знання від експертів з багаторічним досвідом.

Ми вважаємо, що після цієї олімпіади рівень заохочення до навчання серед дітей зросте. Це стосується не тільки економіки, адже в подальшому ми плануємо проводити олімпіади з різних предметів для учнів різної вікової категорії.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2020 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect