Новини

1 червня - день захисту дітей

День захисту дітей - це день, коли кожна дитина повинна відчувати, що її люблять і піклуються про неї, має почуватися щасливою та соціально захищеною.

У більшості українських сімей, діти саме так почуваються весь час, оскільки вони для батьків є найдорожчим скарбом. Проте, на жаль, не кожному пощастило мати благополучну сім’ю, люблячих батьків, або, що ще гірше, не мати їх взагалі. Цим дітям залишається надіятися тільки на соціум, який їх оточує і який повинен дарувати їм свою увагу та любов.

Дарувати дітям радість – це одна з основних задач благодійного фонду "Скарби Нації". До нас звернулася вчитель Самбірської Школи-Інтернат І-ІІ ступенів "Берегиня" Смірнова Софія, якій небайдужа доля дітей їхнього навчального закладу. Вона розповіла нам про школу, про дітей, які в ній навчаються і які в них потреби. Загалом у школі навчається 130 школярів віком від 5 до 16 років, більшість з яких на літо повернеться додому. Але й є кілька дітей, яким нікуди повертатися і вони поїдуть у дитячий табір. Саме до цих дітей ми хочемо приїхати.

Наш Фонд збирається відвідати вихованців школи 1го червня до їх від’їзду у табір. Для цього ми склали список необхідних речей для дітей та школи. Цей список включає:

- Взуття для дівчат

розмір взуття  кількість дітей
37 2
38 2
39 2

- Взуття для хлопців

розмір взуття  кількість дітей
35 4
37 2
38 3
40 3
41 2
42 3
43 3

- Солодощі

- Ролокасети 2шт (довжина 1.8м ширина 2м)

 Ми просимо кожного, хто має можливість, долучитися до нашого благодійного заходу. Про те, як допомогти, можна дізнатися тут, або звертайтеся до нас за контактами, вказаними на сайті.

Image
нам потрібна ваша допомога

Долучайтесь до нас

Як каже народна мудрість – "Добре роби — добре й буде!". Як ми всі уже змогли переконатися, волонтерська робота є найважчою, але водночас і найважливішою. Саме на волонтерській діяльності грунтується благодійність.

© 2014-2021 Благодійний Фонд "Скарби Нації"

Розробка сайту:

kaddirect