Допомога малозабезпеченим сім’ям

famiglia

Нажаль, малозабезпечені сім’ї в нашій державі не є рідкістю. Рівень життя в Україні уже протягом багатьох років залишається надзвичайно малим. Людям з труднощами вистачає коштів для того, щоб прогодувати свою сім’ю, не кажучи вже навчання дітей, додаткові освітні гуртки та спортивні секції.

Дуже шкода, але ця проблема в ближчі кілька років не вирішиться. Тому Благодійний Фонд "Скарби Нації", як один з напрямків своєї діяльності, надаватиме допомогу дітям з малозабезпечених сімей. Ця допомога передбачає сприяння та підтримку культурного, розумового та фізичного розвитку дітей та молоді взагалі, а саме:

      - фінансова підтримка дітей з малозабезпечених сімей, які проявлятимуть бажання відвідувати різні гуртки та секції;

      - спонукання дітей до розвитку, додаткового навчання, яке буде для них цікавим;

      - підтримка існуючих гуртків/секцій та/або заснування нових.

Кожна дитина прагне розвиватися, пізнавати щось нове, здобувати нові вміння і якщо вона з тих, чи інших причин не отримує такої можливості, то починає шукати собі альтернативних занять, які дуже часто приводять до деградації. Ми впевнені, якщо всім дітям дати можливість розвиватися, здобувати необхідні та бажані їм знання та вміння, то як результат отримаємо висококультурне, освічене і, що саме головне, свідоме молоде покоління. Адже це їм вже через пару років будувати нашу державу.

Якщо ж і Ви підтримуєте нашу ідею та хотіли б зробити свій внесок, тоді переходьте по вкладці як допомогти, або ж звертайтеся до нас за контактами вказаними на сайті.

 skarby natsii simya

donate ua

Новини

Миколай 2019

Свято Миколая - мабуть найбільш очікуване свято серед дітей. Його…

Поїздка в дит. будинок Благодать

Друзі, завдяки вашій допомозі, сьогодні ми мали можливість допомогти діткам…

Миколай 2018

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"