Допомога розумній і талановитій молоді

students

Як же багато у нас розумних, творчих, талановитих дітей! Скільки б користі вони могли б принести нашому світу в майбутньому, починаючи від науково-технічного прогресу, закінчуючи поповненням культурної спадщини.

Проте, низький рівень заохочення молоді до навчання та розвитку разом з іншими соціальними проблемами створюють перешкоди на шляху нормального розвитку дитини. Все частіше підлітки відмовляються від навчання, замінюють книги на гаджети та комп’ютерні ігри, спортивні та інші цікаві заняття на розваги та соціальні мережі. Звісно, розваги та ігри мають бути присутніми у житті дитини, але з певними часовими обмеженнями.

Саме тому Благодійний Фонд "Скарби Нації" розпочинає програму заохочення молоді до навчання та розвитку своїх вмінь і талантів. Ми плануємо організовувати олімпіади, конкурси, змагання й інші заходи, переможці яких будуть отримувати не тільки грамоти, а й цінні призи, стипендії та гранди. На нашу думку це має стати в певній мірі мотивацією для підлітків до навчання та саморозвитку.

Якщо б Ви хотіли підтримати нашу ідею та допомогти в її подальшому розвитку, будь ласка, перейдіть на сторінку Як допомогти, або за цим посиланням.

Якщо у Вас є цікаві ідеї та пропозиції пишіть нам на пошту, заповняйте спеціальні контактні форми, або ж дзвоніть на номерами вказаними в меню контакти.

donate ua

Новини

Миколай 2019

Свято Миколая - мабуть найбільш очікуване свято серед дітей. Його…

Поїздка в дит. будинок Благодать

Друзі, завдяки вашій допомозі, сьогодні ми мали можливість допомогти діткам…

Миколай 2018

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"