Допомога школам

kidschemistry

ДОПОМОГА ШКОЛАМ

Забезпечення шкіл необхідним обладнанням.

Основна ціль програми зробити уроки і навчання взагалі цікавішими шляхом забезпечення шкіл необхідним і додатковим обладнанням.

Останнім часом рівень заохочення дітей до навчання дуже знизився. Однією з причин цього феномену стали не цікаві уроки в школах. Діти отримують суху теорію від викладачів, що, погодьтеся, не є цікавим. Такі предмети як фізика, хімія, біологія, інформатика без практичних занять зі справжніми, захоплюючими дослідами ніколи не привернуть уваги учнів. У більшості випадків це не є виною викладачів. Основна проблема – це відсутність необхідного обладнання та матеріалів. Фінансування шкіл збоку держави суттєво знизилося за останні кілька років. А враховуючи події, які зараз відбуваються в Україні, істотних змін у бюджеті на розвиток освіти ближчими роками не буде. Уся надія покладається на громадські організації, благодійників та батьків.

Благодійний Фонд "Скарби Нації" розпочинає збір коштів на обладнання та матеріали, необхідні для повноцінного навчання дітей. Ми віримо, що цікаві практичні уроки стануть заохоченням дітей до навчання і саморозвитку, а також дадуть більш ґрунтовні знання цього чи іншого предмету.

Якщо Ви розділяєте нашу ідею і хочете допомогти переходьте по вкладці як допомогти або звертайтеся до нас по контактах вказаних на сайті.

 dopomoga shkolam

donate ua

Новини

Миколай 2019

Свято Миколая - мабуть найбільш очікуване свято серед дітей. Його…

Поїздка в дит. будинок Благодать

Друзі, завдяки вашій допомозі, сьогодні ми мали можливість допомогти діткам…

Миколай 2018

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"