Допомога дитячим будинкам та притулкам

Kids

Діти... Я би хотілося, щоб кожен з них ніколи не відчував ні в чому потреби, щоб кожен міг сповна насолодитися дитинством. Проте не кожному пощастило отримати сім’ю, затишний та теплий будинок і, що найважливіше, дитяче щастя.

Перебуваючи у сиротинцях ці діти мають різного роду матеріальні та нематеріальні потреби, якими зазвичай ніхто не займається. Ті, хто має займатися утриманням дитячих будинків, опікою над дітьми часто забувають про свій обов’язок або ж отримують недостатнє фінансування від держави. Тому вся надія цих діточок покладається на небайдужих людей, волонтерів, благодійні фонди. Оскільки розвиток молоді (розумовий, культурний, фізичний) є основним напрямком діяльності БФ "Скарби Нації", ми також хочемо долучитися до цієї не легкої, але благої справи.

Якщо і Ви б хотіли допомогти дітям-сиротам матеріально (одяг, взуття, іграшки, книги, спортивне обладнання) долучайтеся до програми Фонду. Про все, що необхідно для допомоги сиротинцям ви зможете дізнатися по вкладці потреби дитячих будинків.

Проте, крім матеріальної допомоги діти потребують і уваги, спілкування та розваг. Тому, якщо б Ви хотіли відвідати з нами один з дитячих будинків, щоб підтримати дітей слідкуйте за подіями Фонду.

dopomoga dityam

donate ua

Новини

Миколай 2019

Свято Миколая - мабуть найбільш очікуване свято серед дітей. Його…

Поїздка в дит. будинок Благодать

Друзі, завдяки вашій допомозі, сьогодні ми мали можливість допомогти діткам…

Миколай 2018

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну…

Благодійники

  • kaddirect
  • kazkovasadyba
  • gasstation
  • LAB
  • Dyvokray

Отримуйте новини фонду

Підписуйтесь на останні новини та події благодійного фонду "Скарби Нації"